היי בנות!

כיף שבאתם לקרוא מה שכתבתי על טיפים בנושא איך להיות צבעונית וצנועה במידות גדולות. אז קודם נתחיל באמירה השנואה עליי

"נשים במידות גדולות חייבות ללבוש שחור"

תמיד תהיה לי את התשובה

"שחור זה לא מרזה"

כי באמת הוא לא מרזה, נכון שהוא בולע את האור, אבל גם נכון שיותר חם איתו, אך דבר אחד אני יודעת בוודאות, שאני לובשת שחור הדבר היחיד שמצטמצם זה החיוך שלי!

אז נכון, שחור לפעמים זה פרקטי, הוא מתאים להכל, הוא לא צועק מדי, הוא פשוט והוא עוזר לנו להתחבא כשאנחנו לא רוצות להיראות (במיוחד נשים דתיות שלובשות אופנה צנועה).

אז בטח תשאלו אותי עכשיו, איך ללבוש צבעוני, לשמור על הצניעות וגם במידות גדולות ועם כל זה עדיין לא להיראות כמו ליצן, איך מתאימים צבעים ומה הולך עם מה?

אך לפני שמתחילים בסוגי צבעים והתאמות חשוב לי להגיד כמה דברים. אישה צנועה נכון לרוב לא תלבש שמלה אדומה, אך בגלל שתכף תראו שהוא מתאים מאוד לכחול (שזה צבע מאוד פופולרי באופנה צנועה) אפשר לשלב אותו בקטנה, בדברים שפחות מושכים את העין.

עוד דבר, אתן חייבות להבין, אין צבע שמתאים למידה, נכון שבהיר מושך את העין אבל גם אם את במידות גדולות אין סיבה שתוותרי על קשת שלמה של צבעים מהממים ובהירים. ולאוהבות האופנה הצנועה במידות הגדולות, יש המון בהירים שהם גם לא שקופים, פשוט צריך לדעת לחפש.

אז עכשיו בואו נצלול לתוך הקשת הצבעונית בעולם שלנו….

להתאים את הצבע לצבע העור – שאנחנו מדברים על צבע עור, יש לנו עור כהה (חום/שחור) ויש "לבן", אותו לבן הוא בעצם שני גוונים, יש אנשים עם גוון ורוד ויש עם גוון צהוב. אז חוק מספר אחת, לא ללבוש צבע חלק בצבע הגוון שלך. כלומר, אם יש לך גוון עור צהוב, ממש לא ממליצה לך ללבוש צבע חרדל, אלא אם כן תשברי אותו באיזור הפנים/צוואר עם צבע חזק אחר, טורקיז, שחור או לבן. למשל מישהי עם עור כהה תיראה נהדר בצבע חרדל חלק.

עוד טיפ: בימים שיש לך עודף פצעונים בפנים וקשה להסתיר ממליצה ללבוש צבעי ירוק (מאזן את הגוון האדום שניכר בפנים שלך).

התאמת צבעים:

טוב אז רובנו זוכרות מהגן את 3 צבעי היסוד: אדום, צהוב וכחול (לאלה שחובבות הצילום תסלחו לי, אני מודעת לכך צבעי היסוד של האור הם אדום, כחול וירוק).

כל שאר הצבעים באים משילובים של 3 צבעי היסוד ומשחקי בהירות.

                                        

כמובן שחוץ מגלגל הצבעים שלנו יש גם את הצבעים הניטרליים – שחור, לבן, אפור ואפילו אוף-ווייט. שגם אותם כיף לשלב באאוטפיט בעיקר כדי לשבור ולעזור לנו להיות שיקיות.

בין הצבעים הלא-ניטרליים יש לנו 2 סוגים עיקריים של שילובים:

צבעים משלימים/ניגודיים (שבירה) – כשיש לנו שמלה חלקה או חולצה חלקה אנחנו מחפשים בד"כ לשבור עם משהו, זה יכול להיות אקססורי (שרשרת או מטפחת) וזה יכול להיות לבוש (צעיף, עליונית, או אפילו שינוי צבעים בחצאית וחולצה, כמובן שגם נעליים יכולות להיות אלמנט שובר נהדר.

לדוגמה:

צבעים מקבילים (משחק גוונים) – שילוב של 2-3 צבעים סמוכים בגלגל למשל כחול, טורקיז וירוק. אפשר גם לדוגמה לבחור צבע ולשחק עם הבהירות למשל שמלה כחולה ונעליים וז'קט בצבע תכלת.

הדפסים – בשמלות מידות גדולות עם הדפס מומלץ לתת להדפס עצמו להשתלט ולהוסיף אקקסורי בצבע נייטרלי, אבל אפשר לתבל עם אקקסורי קטן (עגיל/טבעת) בצבע נוגד לצבע הדומיננטי בהדפס.

אם תעבדו לפי הגלגל הזה גם ב "הגבלות" של אופנה צבעונית וצנועה במידות גדולות, אני בטוחה שתיראו מהממות ושיקיות!

רוצה גם להתחדש בשמלות המהממות שלנו שראית?

השמלות של 'יראת'