קצת עלינו

 

אני ליאת סימן טוב, אישה מלאה, חוזרת בתשובה. מתוך הצורך האישי שלי בבגדים צנועים על פי גדרי ההלכות שאני מאמינה בהם וגם שיתאימו למידה שלי הוקם "בוטיק יראת". אני סולדת משכבות מרובות, בגלל החום בארץ, גם בחורף ובמיוחד בקיץ. מבחינתי, ללכת עם לבוש המורכב מביגוד מקורי ובנוסף חצאית בסיס וחולצת בסיס וכהנה וכהנה, זה חונק מחום ולרוב פוגע בסטייל של הבגד המקורי.

במשך שנים גיליתי שיש איתי נשים נוספות באותה סירה ואני מעוניינת לעזור ואולי אפילו לנסות לחולל מהפך ולגרום לרשתות גדולות להבין את חשיבות הביגוד הצנוע ולהבין שאנחנו לא שקופות!

 

קצת על הבוטיק

 

אופנת "יראת" היא מותג שמלות מעצבים צנועות המותאמות למידות גדולות. בחודשים האחרונים פעלנו רבות בשביל לעצב ולייצר עבורך את השמלות הטובות ביותר.

המותג הוקם מתוך הרצון שלי כאישה במידות גדולות שרוצה להתלבש בסגנון צנוע – שמלה אחת שתתאים לרמת הצניעות והמידה שלי. בעבר קניתי שמלות המצויות בשוק וביצעתי בהן התאמות כדי שיענו לדרישות האופנה והצניעות שלי ולא פניתי למעצבת בהתאמה אישית בגלל העלויות הגבוהות הכרוכות בכך.

החזון שלנו הוא לתת מענה לצורך האישי שלך בשמלה צנועה ואופנתית שתחסוך ממך ניסיונות להתאים שמלה אחרת לרמת צניעות שאת מעוניינת בה ולאפשר לך להרגיש קלילה בכל מידה.

אנו נשמח תמיד לשמוע הצעות! אז אם יש לך בקשה מיוחדת או הצעה תרגישי בנוח לפנות אלינו.

 

 

קנייה נעימה!