קצת עלינו

 

כדי לענות על השאלה של ” ?בוטיק יראת – מי אנחנו ” באמת ובצורה טובה, נראה לי שחשוב קודם לדעת מי העומד מאחורי העסק. האנשים שבונים אותי מדי יום באהבה אינסופית מוך מחשבה על החיוך של כל לקוחה מרוצה. אז, אני דנה עמיר, אישה מלאה ושמחה. מתוך הצורך שזיהיתי אצל חברות ונשים מקסימות סביבי בבגדים צנועים על פי גדרי ההלכות וגם שיתאימו למידות שלנו הוקם “בוטיק יראת”. אני סולדת משכבות מרובות, בגלל החום בארץ, גם בחורף ובמיוחד בקיץ. מבחינתי, ללכת עם לבוש המורכב מביגוד מקורי ובנוסף חצאית בסיס וחולצת בסיס וכהנה וכהנה, זה חונק מחום ולרוב פוגע בסטייל של הבגד המקורי.

במשך שנים גיליתי שיש איתי נשים נוספות באותה סירה ואני מעוניינת לעזור ואולי אפילו לנסות לחולל מהפך ולגרום לרשתות גדולות להבין את חשיבות הביגוד הצנוע ולהבין שאנחנו לא שקופות!

מוזמנות להציץ במגוון הדגמים ובעדכונים שוטפים וכמובן לפזר אהבה בדף העסקי שלנו בפייסבוק 
בוטיק יראת בפייסבוק
ובעמוד האינסטגרם הפורח והמלבב שלנו
בוטיק יראת באינסטגרם

בונוס קטן ממני – הנה לינק לשמלה הכי חמה באתר כרגע, אל תתמהמהי יותר מדי, האביב
הזה הולך להיות בסימן בוטיק יראת בעז”ה, אל תישארי מאחור
השמלה החמה באתר

 

קצת על הבוטיק

 

אופנת “יראת” היא מותג שמלות מעצבים צנועות המותאמות למידות גדולות. בחודשים האחרונים פעלנו רבות בשביל לעצב ולייצר עבורך את השמלות הטובות ביותר.

המותג הוקם מתוך הרצון שלי כאישה במידות גדולות שרוצה להציע לחברותיי המקפידות על הלכות הצניעות – שמלה אחת שתתאים לרמת הצניעות והמידה שלי. חברותיי סיפרו לי על התאמות ו”תפירות” שעושות לשמלות שקנו, כדי שיענו לדרישות האופנה והצניעות, בלי לפנות למעצבת בהתאמה אישית ולקרוע את הכיס.

החזון שלנו הוא לתת מענה לצורך האישי שלך בשמלה צנועה ואופנתית שתחסוך ממך ניסיונות להתאים שמלה אחרת לרמת צניעות שאת מעוניינת בה ולאפשר לך להרגיש קלילה בכל מידה.

אנו נשמח תמיד לשמוע הצעות! אז אם יש לך בקשה מיוחדת או הצעה תרגישי בנוח לפנות אלינו.

אם הגעת עד כאן – מקווה שענינו לך על השאלה: ” בוטיק יראת – מי אנחנו? “

 

שמלות מידות גדולות לדתיות

קנייה נעימה!