שאלות נפוצות

לאחרכשנתיים של עבודה מול חברת המשלוחים BOXIT שלצערנו סגרה את פעילותה, כעת אנו עובדים בעיקר במשלוחים דרך דואר ישראל, או באספקה באופן אישי עד לבית הלקוח, תלוי מיקום הלקוחה וכמות הפריטים בהזמנה. נעשה הכל בכדי לספק את הזמנתכם במהירות וביעילות מירבית.

ההזמנה באתר נעשית בתקני אבטחת מידע מחמירים ובחסות MAX עסקים. כל המידע מאובטח  ופרטי האשראי אינם נשמרים אצלנו כלל.  ניתן לבצע גם הזמנות טלפוניות באמצעות העברה בנקאית וקיימת גם האפשרות להגיע למכירה ביתית ולשלם במזומן.

המידות שלנו נוצרו בהתאם להיקפיה של המעצבת הראשית ומקימת הבוטיק – ליאת, שהיא בעצמה מתלבשת במידות גדולות אלגנטיות וצנועות. בהתאם למידותיה נעשו התאמות למידות גדולות יותר וקטנות יותר תוך שמירה על פרופורציות באמצעות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בקישור הזה ניתן למצוא מידע נוסף בנוגע למידות שלנו וכיצד למצוא את המידה המושלמת עבורך.

קיימות שתי נקודות מכירה – האחת בסטודיו הביתי שלנו בחולון, ונקודת מכירה מדהימה ברמת גן ברחוב הרצל. מחכים לכן עם חיוך ענק 🙂

אנחנו גאים לומר שכמעט ואין שיחות או פניות הקשורות להחזרות או ביטולים, בעיקר כי השמלות שבבוטיק הן מבדים איכותיים, עברו סדרת בדיקות מקיפות בטרם יצאו לשוק, וכי הנוחות והיופי הם בין הפרמטרים שהכי נמדדו במהלך הייצור. אם בכל זאת רכשת שמלה או אקססוריז שאת מעוניינת להחזיר, ניתן לעשות זאת בקלות. באמצעות פנייה באתר או טלפון בשעות הפעילות ניצור איתך קשר בהקדם בכדי שתוכלי להפקיד את המוצר בנקודת האיסוף הקרובה והנוחה לך. לאחר שהמוצר יגיע אלינו, נבדוק שלא נגרם לו נזק או נעשה בו שימוש שלא בהתאם להנחיות באתר, ובמידה והכל תקין העסקה תבוטל והכסף יוחזר. לתנאים מפורטים כולל התייחסות לחוק הגנת הצרכן ומדיניות הביטולים וההחזרים המלאה – התקנון שלנו זמין תמיד. 

הבוטיק פרש כנפיים לפני כשלוש שנים בלבד, ובכל קולקציה נבחרו באופן מוקפד דגמים בודדים לפי הטרנדים המשתנים ובקשתן של בנות שנוספו למעגל הלקוחות המשפחתי שלנו. חשוב לזכור שבמקור המעצבת הראשית הגיעה מתחום שונה מעולם האופנה והייתה צריכה ללמוד אותו מאפס. הרצון לסייע לנשים במידות גדולות המעוניינות באופנה אלגנטית ויחסית צנועה בער בעצמותיה ולכן עלה לאוויר בהקדם האפשרי. ההזמנות והביקוש גרמו לעלייה אפילו בזמן הקורונה והפידבק מקהל הלקוחות ומהתעשייה פשוט מדהימים. עם כל מה שנאמר, בהחלט דגמים נוספים נמצאים בקנה ונפרסם אותם בהקדם האפשרי 🙂